KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6994127
nr 699 4127
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Blandteknik, Birger Lundquist (1910-1952), Diptyk, Hästar, Stämpelsignerad, ca 11x15 / st
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2011
kl 17:34:30
27/5 19:54:56
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist